Infolinia: 727 011 011

Apteka - Warszawa-Mokotów

Nasze usługi oferujemy również mieszkańcom Warszawy-Mokotowa. Apteka znajduje się przy ul. Rakowieckiej 2B. Klientów obsługujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Zajmujemy się realizacją recept, a także zleceń refundacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór preparatów dostępnych bez recepty oraz suplementów diety. W każdej z naszych placówek, nie tylko w Warszawie, ale także w aptekach w Radomiu i innych miejscowościach, możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę doświadczonych farmaceutów.

Suplementy diety

W naszej taniej aptece w Warszawie znajdziecie Państwo szeroki wybór różnorodnych suplementów diety. Są one określane jako środki żywieniowe, a ich zadaniem jest dostarczanie do organizmu wartościowych substancji, minerałów i witamin. Mogą one pozytywnie wpływać na działanie poszczególnych układów ludzkiego organizmu. Największą popularnością suplementy diety cieszą się w okresie jesienno-zimowym. Aby wzmocnić swoją odporność, pacjenci decydują się na przyjmowanie preparatów z witaminą C oraz magnezem.

W naszej aptece z szerokim asortymentem oferujemy także produkty, które mogą mieć pozytywny wpływ na kondycję skóry, włosów i paznokci, preparaty dla kobiet w ciąży, a także produkty na poprawę koncentracji. W każdej z naszych aptek możecie Państwo skorzystać także z fachowych porad farmaceutycznych udzielanych przez pracowników. Nasz zespół posiada obszerną wiedzę na temat składu poszczególnych produktów i specyfiki ich działania.

Suplementy diety a prawo

Prawo polskie dokładnie określa możliwy skład, produkcję, jak i sposoby reklamy suplementów diety. Według tych zasad preparaty określone jako suplementy diety nie mogą zawierać wyższej niż określona w prawie maksymalna ilość składników mineralnych i witamin ustalona na podstawie danych naukowych. Ich opakowanie powinno zawierać wyraźną i czytelną informację, iż zakupiony produkt jest właśnie suplementem diety, a nie lekiem. Wśród oznaczeń na opakowaniu powinny znaleźć się również: zalecana dzienna porcja do spożycia, skład produktu, ostrzeżenie o nieprzekraczaniu dziennej zalecanej dawki substancji.

Gdzie kupić dermokosmetyki w Warszawie-Mokotowie?

Obszerny dział naszego asortymentu zajmują dermokosmetyki. W prawie nie jest określona odrębna kategoria, która służyłaby ich opisowi. Wymagania co do ich składu i działania są takie same jak w przypadku wszystkich innych dostępnych na rynku kosmetyków. Przyjmuje się jednak, że są to produkty przeznaczone do skór bardziej wrażliwych lub obarczonych schorzeniami takimi jak trądzik czy atopowe zapalenie skóry. Nie są lekami i nie powinny być tak traktowane. Mogą jednak wspierać proces leczenia i łagodzić nieprzyjemne objawy.

Dermokosmetyki na trądzik

Wśród dermokosmetyków szczególną popularnością cieszą się preparaty przeznaczone do cer trądzikowych. Chociaż nie są w stanie wyleczyć choroby, mogą zminimalizować uporczywe objawy i złagodzić stany zapalne. Ich łagodne działanie nie powoduje wysuszenia i podrażnienia skóry. W ofercie naszej apteki w Warszawie-Mokotowie znajdują się m.in. kosmetyki Vichy przeznaczone do pielęgnacji skóry problematycznej. Oferujemy specjalistyczne sera, toniki i kremy, których stosowanie może pomóc w walce ze zmianami trądzikowymi.