Infolinia: 727 011 011

Apteka - Tomaszów Mazowiecki

Na pacjentów czekamy również w aptece w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 32. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Nasz personel składa się z doświadczonych aptekarzy, którzy zajmują się nie tylko sprzedażą preparatów, ale również udzielaniem specjalistycznych porad farmaceutycznych. Warto z nich skorzystać w przypadku leków bez recepty i suplementów diety. Farmaceuta wskaże ich prawidłowe dawkowanie, długość kuracji oraz opisze działanie substancji.

Sieć aptek w województwie łódzkim

Sieć naszych aptek nieustannie się rozwija. Według raportu IQVIA dokumentującego sytuację rynku farmaceutycznego w Polsce obsługujemy ok. 1 procent konsumentów. Nasze placówki znajdują się w różnych regionach kraju, również w województwie łódzkim. Oprócz punktu w Tomaszowie Mazowieckim prowadzimy także apteki w Radomsku oraz Opocznie. Staramy się nieustannie rozwijać, by pod względem asortymentu, dostępności produktów i jakości obsługi sprostać nawet najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Apteka z szerokim asortymentem w Tomaszowie Mazowieckim

W Aptece Codziennej w Tomaszowie Mazowieckim znajdziecie Państwo nie tylko duży wybór farmaceutyków, ale również szeroki asortyment suplementów diety, dermokosmetyków i wyrobów medycznych. Obsługujemy nie tylko pacjentów z konkretnymi dolegliwościami i schorzeniami, ale również osoby chcące działać profilaktycznie i wspomagająco na swój organizm. Nasi farmaceuci służą pomocą w wyborze odpowiedniego produktu. W naszej aptece możliwa jest również realizacja recept na leki robione i zleceń NFZ na różnego typu wyroby medyczne.

Artykuły medyczne

W asortymencie aptecznym można znaleźć również niektóre z artykułów medycznych, tj. urządzeń przeznaczonych do stosowania w celach diagnostycznych lub terapeutycznych. Wśród nich znajdują się np. przyrządy przeznaczone do monitorowania podstawowych funkcji życiowych: ciśnieniomierze, pulsoksymetry, oraz wyroby do przeprowadzania właściwej terapii dróg oddechowych - inhalatory. W naszym asortymencie znajdują się także środki wspomagające leczenie ran i urazów takie jak bandaże uciskowe i osłaniające oraz środki do oczyszczania skaleczeń.

Realizacja zleceń na wyroby medyczne w Tomaszowie Mazowieckim

Niektóre z wyrobów medycznych mogą być refundowane przez NFZ. Aby skorzystać z finansowania, należy uzyskać odpowiednie zlecenie wystawiane przez osobę do tego uprawnioną - lekarza, pielęgniarkę, położną czy fizjoterapeutę. Wysokość refundacji, zasady jej przyznawania i objęte nią wyroby są ściśle określone prawnie. Wśród refundowanych artykułów znajdują się m.in. wózki inwalidzkie, protezy, aparaty słuchowe, soczewki, peluchomajtki oraz cewniki. Nasi farmaceuci udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat dostępnych wyrobów medycznych.

Refundacja pieluchomajtek

W Aptece Codziennej w Tomaszowie Mazowieckim od ręki zrealizować można zlecenie NFZ na pieluchomajtki i wkładki anatomiczne. Należy pamiętać, że są to artykuły przysługujące pacjentowi comiesięcznie. Oznacza to, że w przypadku niewykupienia opakowań przypisanych do minionych miesięcy opakowania te przepadają - nie mogą zostać już wydane pacjentowi. Refundacja pieluchomajtek wynosi najczęściej 70%. Pełne finansowanie przysługuje wyłącznie weteranom i inwalidom wojennym oraz osobom represjonowanym. Z refundacji nie mogą skorzystać osoby, u których nietrzymanie moczu wynika z osłabienia mięśni dna miednicy z powodu wieku czy porodu.