Infolinia: 727 011 011

Apteka - Tarnobrzeg

Nasza apteka w Tarnobrzegu przy ul. Zwierzynieckiej 18 jest dla Państwa czynna on poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00. W niedziele, jak większość naszych placówek, pozostaje ona nieczynna. Apteka Codzienna w Tarnobrzegu wchodzi w skład jednej z największych w Polsce sieci aptek. Według rankingu IQVIA obsługujemy ponad 1% rynku krajowego. W każdym z naszych punktów codziennie uruchomionych jest ok. 5 okienek sprzedażowych, co znacznie skraca czas oczekiwania na obsługę.

Porady farmaceutyczne w Tarnobrzegu

Wśród obowiązków aptekarza znajduje się nie tylko dbałość o właściwe warunki magazynowania preparatów leczniczych i ich sprzedaż, ale także udzielanie fachowych porad farmaceutycznych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku leków wydawanych bez recepty, których przyjmowanie nie musi być kontrolowane przez lekarza. Warto wówczas zapytać farmaceutę o wskazówki dotyczące stosowania danego środka.

Szeroka oferta dermokosmetyków

Nasza apteka w Tarnobrzegu posiada bogaty asortyment, w którym znajdziecie Państwo nie tylko farmaceutyki, ale także środki pielęgnacyjne. Oferujemy szeroki wybór kosmetyków Vichy, La Roche-Posay, Iwostin i innych renomowanych marek. Wśród dostępnych w aptece środków znajdują się dermokosmetyki do twarzy i ciała przeznaczone dla cer o zróżnicowanych potrzebach. Tego typu preparaty pielęgnacyjne mogą stanowić wsparcie w procesie leczenia różnych chorób skóry.

Dermokosmetyki dla dzieci

Ze względu na swoje delikatne, hipoalergiczne działanie dermokosmetyki są polecane również do pielęgnacji skóry najmłodszych, która jest szczególnie podatna na podrażnienia i reakcje alergiczne. Proponujemy Państwu preparaty nawilżające, łagodzące podrażnienia i odbudowujące barierę ochroną skóry. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji możliwe jest złagodzenie objawów takich jak świąd czy pieczenie, które w przypadku dzieci mogą prowadzić do zadrapań i zaostrzenia podrażnień.

Sprzedaż suplementów diety w Tarnobrzegu

W każdej z naszych aptek, również w Tarnobrzegu, znajdziecie Państwo szeroki asortyment suplementów diety o zróżnicowanym działaniu. Wśród nich wyróżnia się m.in. preparaty wzmacniające odporność, poprawiające koncentrację, wspomagające odchudzanie i wiele innych. Ich skład stworzony jest na bazie wartościowych substancji odżywczych takich jak witaminy, mikro- i makroelementy. Należy pamiętać, że nie wykazują one działania leczniczego - mogą jedynie wspierać działanie poszczególnych układów organizmu. Z suplementów diety w aptece w Tarnobrzegu korzystają osoby w każdym wieku.

Jakie suplementy diety podać najmłodszym?

Rodzice często decydują się na wspieranie rozwoju i zdrowia dzieci również poprzez działanie suplementów diety. Mogą one okazać się pomocne w przypadku dzieci z brakiem apetytu, którym trudno jest dostarczyć w diecie niezbędnych składników odżywczych. Suplementy dla dzieci występują w formie żelków, pastylek do ssania czy lizaków, które łatwiej podać najmłodszym. Wśród zawartych w nich substancji znajdują się m.in. witaminy i kwasy omega-3 pozytywnie wpływające na pracę oaz rozwój mózgu.